InformacjeMiasto Puławy

Koncert Soni Bohosiewicz na rzecz puławskiego Hospicjum

Puławskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych ze względu na pandemię musiało bardzo długo czekać na możliwość organizacji tradycyjnych wydarzeń charytatywnych na rzecz Hospicjum. Jak do tej pory, działania organizacji musiały ograniczyć się do internetu. wygląda jednak na to, że wreszcie możemy przekazać dobre informacje w tym względzie.

Już za nieco ponad miesiąc odbędzie się bowiem koncert charytatywny na rzecz puławskiego Hospicjum. Ze swoim programem “Domówka” wystąpi znana aktorka Sonia Bohosiewicz. Wydarzenie ma się odbyć w sali widowiskowej świeżo wyremontowanego Domu Chemika 22 czerwca o godz. 19:00. Bilety, które są jednocześnie “cegiełkami” na rzecz puławskiego Hospicjum, można nabyć w siedzibie placówki lub pod nr tel. 606 875 730. Osoby, które chciałyby je kupić, muszą się pospieszyć, ponieważ ze względu na obostrzenia sanitarne liczba miejsc jest dość mocno ograniczona.

Pieniądze zebrane w ramach koncertu posłużą do bieżącej działalności Hospicjum, a nietrudno się domyślić, że wydatków, szczególnie w dobie pandemii, jest co niemiara.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button