Informacje

Umów wizytę w urzędzie skarbowym – nowa usługa

Pandemia koronawirusa zmusza instytucje państwowe do przeorganizowania swoich działań. W całym kraju od 16 listopada działa usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”.

Program ten pilotażowo był wdrażany wcześniej w województwach wielkopolskim i podlaskim, teraz rozszerzono go na cały kraj. Zgodnie z jego założeniami, by uniknąć kolejek, można umówić konkretny termin wizyty w swoim urzędzie skarbowym, korzystając z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl. Poprzez formularz on-line można umówić wizytę wciągu następnych 14 dni. Oczywiście, swoją obecność w urzędzie można poprzedzić także powiadomieniem telefonicznym. Dbając o bezpieczeństwo swoje i innych, należy korzystać z jednego z tych sposobów przed stawiennictwem w urzędzie.

Pracownicy skarbówki podkreślają jednocześnie, że osobista wizyta w budynku instytucji powinna być ostatecznością, biorąc pod uwagę, że obecnie wiele spraw można załatwić on-line. Numery telefonów poszczególnych działów puławskiego Urzędu Skarbowego są dostępne na jego stronie internetowej https://www.lubelskie.kas.gov.pl/urzad-skarbowy-w-pulawach w zakładce kontakt.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button