Wisła zwycięska w starciu z Jutrzenką

Piłkarze puławskiej Wisły wygrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek III ligi. W 2. kolejce spotkań w podkrakowskim Zabierzowie pokonali zespół Jutrzenki Giebułtów.

Spotkanie od początku toczyło się pod dyktando graczy „Dumy Powiśla” i już po kwadransie gry puławski zespół prowadził 2:0. Obie bramki dla Wisły zdobył Łukasz Kacprzycki. Dwubramkową przewagę puławianie dowieźli do przerwy.

Na początku drugiej połowy gracze Jutrzenki dość nieoczekiwanie zdobyli kontaktową bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W 73. minucie piłkarze Wisły odebrali jednak przeciwnikom nadzieję na zdobycie choćby jednego punktu. Na listę strzelców po raz trzeci wpisał się Kacprzycki, który zdobył gola po akcji z Adrianem Paluchowskim. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie, dzięki temu po dwóch kolejkach sezonu 2020/2021 Wisła Puławy ma komplet punktów.

Jutrzenka Giebułtów – Wisła Puławy 1:3 (0:2)
Bramki: Michalec 48 – Kacprzycki 12, 15, 73

Wisła: Kołotyło – Cheba, Pielach, Kiczuk, Pigiel, K. Puton (66 Cyfert), Skałecki (87 Piotrowski), Kacprzycki (87 Brągiel), Bartosiak (66 Zając), Drozdowicz, Paluchowski (78 W. Puton).

Następny mecz puławianie rozegrają już w środę 12 sierpnia o godz. 18 na własnym stadionie, ich przeciwnikiem będzie Korona II Kielce.