InformacjeMiasto Puławy

Zamknięcie drogerii Hebe w Galerii Zielonej

Kierownictwo Galerii Zielonej w Puławach poinformowało, że w związku z podejrzeniem wystąpienia wśród załogi drogerii Hebe zakażenia COVID-19 drogeria została zamknięta.

Sygnały o możliwym kontakcie dwóch osób spośród załogi sklepu z osobami zakażonymi koronawirusem spowodowały natychmiastową reakcję zarówno ze strony Galerii Zielonej, jak i drogerii Hebe.

Sklep został zamknięty, zaś w weekend odbyło się jego ozonowanie i dezynfekcja. Pracownicy Hebe zostali poddani testom na obecność koronawirusa, drogeria będzie nieczynna do środy, 24 czerwca.

Dyrektor Galerii Zielonej, Adam Stronczyński zapewnia, że centrum w szczególny sposób dba o bezpieczeństwo klientów. Dezynfekcja newralgicznych powierzchni oraz toalet odbywa się co godzinę. Dostępne są płyny dezynfekujące zarówno na częściach wspólnych obiektu, jak i w poszczególnych sklepach. Przy każdym dozowniku umieszczona została instrukcja dokładnej dezynfekcji rąk.

Na terenie całej galerii umieszczone są komunikaty dotyczące aktualnie obowiązujących środków ostrożności, jak konieczność noszenia maseczek i zachowywanie społecznego dystansu. Kierownictwo obiektu prosi również klientów, by zgodnie z zaleceniami ekspertów starali się dokonywać transakcji bezgotówkowych i bezwarunkowo przestrzegali wszelkich instrukcji dotyczących zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

  1. I bardzo dobrze teraz powinni być, zamknięci jak najdłużej. Jakiś czas temu czytaj po otwarciu galerii bylam klientem w Hebe zero dezynfekcji rekawiczek brak. Po zwroceniu uwagi obsłudze dostałam informacje ze maja na życzenie przy kasie bo ludzie kradna. Maja za swoje. Maja plyny na sprzedaz moga kupić to jako sklep na oddzial, ale po co ludzie kradna.

  2. Dezynfekcja toalet co godzinę?? Miałam tę wątpliwą przyjemność skorzystać dzisiaj z jednej i zapach zdecydowanie nie wskazywał na jakiekolwiek sprzątanie, nie mówiąc o dezynfekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button