Miasto Puławy

SP Nr 3 w Puławach walczy o plac zabaw

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy bierze udział w konkursie Podwórko Talentów NIVEA. Każdy z nas może jej pomóc.

Konkurs ma na celu budowę placów zabaw w 20 lokalizacjach w Polsce. Miejsca te mają oferować wiele rozrywek dla najmłodszych i składać się z różnych elementów m.in. z gry Twister, trampoliny, kubika do wspinaczki, planetarium, miejsca do skoku w dal i wielu innych. Puławska placówka rywalizuje w kategorii od 20 do 60 tys. mieszkańców.

Aby nasza szkoła mogła cieszyć się z wygranej, pomóc muszą jej mieszkańcy naszego miasta. Zwycięstwo zależy bowiem od ilości głosów na daną lokalizację, czyli od zaangażowania lokalnej społeczności. Głosować można za pośrednictwem aplikacji podworko.nivea.pl, każda osoba ma prawo jednego głosu dziennie. Konkurs trwa do 24 czerwca.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button