InformacjeMiasto Puławy

Ferie zimowe z Biblioteką Miejską

Rozpoczęły się ferie zimowe dla najmłodszych, puławska Biblioteka Miejska zadbała, aby uczniowie podczas odpoczynku się nie nudzili.

Jedną z propozycji placówki jest konkurs plastyczny „Bohatera stwórz i do bajki włóż”. Zabawa skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych z klas od I do VI. Polega ona na wykonaniu dowolną techniką w formacie nie większym niż A4 pracy przedstawiającej bajkowego, wymyślonego bohatera. Prace należy składać w budynku Biblioteki Miejskiej przy ul. Głębokiej 7A do 13 stycznia do godz. 17:00 lub w formie elektronicznej na adres konkurs@biblioteka.pulawy.pl. Wyniki konkursu mają zostać opublikowane 15 stycznia na stronie internetowej Biblioteki. Najciekawsze propozycje zostaną wykorzystane przez bibliotekarzy w teatrzyku „Bajka, jakiej nie znacie”.

To nie jedyna propozycja puławskiej czytelni na ferie. Planowane są także warsztaty plastyczne on-line, które pomogą najmłodszym właściwie przygotować się na Dzień Babci i Dziadka, jak również teatrzyk „Trzy świnki w wersji współczesnej”. Wszystkie wydarzenia odbędą się na profilu Facebookowym Biblioteki Miejskiej, tam też należy szukać szczegółowych informacji na ich temat.

Plakat: Biblioteka Miejska w Puławach

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button