Miasto Puławy

Puławska Izba Gospodarcza rozpoczęła 2024 rok |#LPU24.pl

Puławska Izba Gospodarcza organizując spotkanie w Hotelu Prima w Puławach symbolicznie rozpoczęła 2024 r. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych firm zrzeszonych w izbie a także instytucji z otoczenia okołobiznesowego w naszym regionie.

Członkowie zarządu Puławskiej Izby Gospodarczej mówili między innymi o tym, jakie plany ma organizacja i jaka jest kondycja puławskiej przedsiębiorczości. Szczególną uwagę uczestników spotkania zwróciło wystąpienie pełnomocnika ministra rozwoju i technologii, który przedstawił nowe propozycje rządu dla przedsiębiorców. Zaproponowane inicjatywy mają na celu wspieranie innowacyjności, promowanie przedsiębiorczości oraz ułatwianie dostępu do finansowania. Piątkowe spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania poprzedniego roku oraz wyznaczenia kierunków rozwoju na przyszłość. Puławska Izba Gospodarcza stawia sobie ambitne cele i działa aktywnie na rzecz rozwoju biznesu w regionie.

Nie sposób nie zauważyć entuzjazmu, jaki towarzyszył temu wydarzeniu. Spotkanie było doskonałą okazją do odnowienia kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń oraz wspólnego planowania przyszłych działań. Puławska Izba Gospodarcza już teraz zapowiada kolejne inicjatywy, które mają na celu jeszcze bardziej dynamiczny rozwój lokalnej przedsiębiorczości. Przypomnijmy, że ta powstała w 2001 roku organizacja liczy obecnie 83 członków, a są nimi przedsiębiorcy zatrudniający od kilku do kilkuset pracowników.

Autor: P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button