Miasto Puławy

1,5 tony karmy dla zwierzaków ze schroniska |#LPU24.pl

Za nami IV edycja zbiórki karmy na rzecz puławskiego Schroniska dla bezdomnych zwierząt. Miniony weekend za sprawą organizatorów Central Park Bistro i Stowarzyszenia Razem dla Puław poświęcony był bezdomnym zwierzakom z puławskiego schroniska.

W sobotę wolontariusze zajęli się psami, które jak usłyszeliśmy mogły wyspacerować się za wszystkie czasy. Szczególny wkład w sobotnie wydarzenie oprócz wolontariuszy mieli uczniowie ZS nr 3, czyli popularnych Szpulek z klasy weterynaryjnej.

Mateusz Okomski – Central Park Bistro

Niedziela to finał akcji, podczas której na Placu Chopina na mieszkańców Puław oczekiwało szereg atrakcji. Od możliwości nauki pierwszej pomocy, która przygotowało Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, przez możliwość skorzystania z usług Barbera, czy loterię fantową, gdzie jedynymi walutami były karma dla zwierząt i symboliczny datek do puszki. Na fanów motoryzacji oczekiwały klasyki i ich właściciele, którzy godzinami rozprawiali o ich zaletach. Do grupy wspierających wydarzenie dołączyli także motocykliści z puławskiej grupy Moto Riders oraz strażacy z PSP. W godzinach popołudniowych puławianie mogli przyłączyć się do treningu z Kuźnią Formy, wieczorem natomiast organizatorzy przygotowali ucztę artystyczną, podczas której wystąpili lokalni artyści.

Autorzy: P. Nowosadzki, A. Koter

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button