Miasto Puławy

MOSiR podsumuje akcję Aktywne Puławy

Jesień to czas podsumowania akcji Aktywne Puławy organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Była to już siódma edycja wydarzenia i ponownie cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców.

Wszyscy chętni do udziału otrzymywali Dziennik Aktywności, który przez ostatnie pół roku był uzupełniany naklejkami za udział w wydarzeniach organizowanych przez MOSiR. Naklejki zdobywali uczestnicy rajdów rowerowych i spływów kajakowych po Wiśle, Wieprzu i Chodelce. Można było również skorzystać z bieżni w ramach akcji „Biegaj dla Puław” oraz wypożyczyć sprzęt sportowy również otrzymując w zamian punkty Aktywnych Puław.

Podsumowanie akcji odbędzie się 9 października na Marinie. Do najbliższego czwartku mieszkańcy miasta mogą oddawać uzupełnione Dzienniki Aktywności w hotelu Olimpic. W niedzielę najaktywniejsi puławianie otrzymają nagrody za tegoroczną edycję. Z roku na rok coraz więcej osób w Puławach uprawia sport i angażuje się w różnego rodzaju rywalizacje. Akcje tego typu nie tylko zwiększają świadomość zdrowotną, ale też pomagają w kształtowaniu sportowych nawyków w młodszych pokoleniach.

Autorzy: K. Barszczewski, M. Owczarz

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button