Miasto Puławy

Koncert Galowy zespołu Etiuda

Już niebawem na scenie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” odbędzie się widowisko przygotowane z myślą o wielbicielach baletu. W środę 15 czerwca na scenie widowiskowej Ośrodka zaprezentuje się bowiem Zespół “Etiuda”.

Podopieczne instruktor Ilony Rogozik przedstawią zarówno zupełnie nowe, premierowe choreografie jak i te znane już puławskiej publiczności. Koncert Galowy stanowi podsumowanie całorocznej pracy artystycznej zespołu. Podczas wydarzenia wystąpią także wokaliści przygotowywani przez pana Zbigniewa Jonaka, który jest akompaniatorem “Etiudy”. Koncert poprowadzi Anna Magdalena Filipiak, rozpocznie się on w środę o godz. 17:00. Co ważne, wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Zespół Baletowy “Etiuda” działa od początku powstania “Domu Chemika”, choć tradycje baletowe w Puławach sięgają lat 60. Uczestnicy zajęć poznają podstawy tańca klasycznego, rytmiki jak również charakterystycznych tańców różnych narodów świata. Umiejętności tancerzy, nabyte w ciągu ostatniego roku, będzie można podziwiać już w najbliższą środę.

Grafika: POK “Dom Chemika”

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button