InformacjeMiasto Puławy

Tutejsi – wystawa o mieszkańcach Puław | #LPU24.pl

Wystawa “Tutejsi” to najnowsza propozycja puławskich pasjonatów fotografii, zrzeszonych w Grupie Fotograficznej SpułaF. Postawili oni sobie za cel, by zatrzymać w kadrze życia mieszkańców Puław, a tym samym poprzez fotografie oddać atmosferę i charakter naszego miasta.

Wernisaż wystawy planowany jest w czwartek 21 września o godz. 18:00 w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”. W zaproszeniu na wydarzenie czytamy, że będzie ono okazją zarówno do poznania fotografii jak i do zaznajomienia się z ludźmi, którzy stanowią trzon naszego miasta. Wystawa “Tutejsi” ukazuje bowiem ludzi zaangażowanych w życie społeczne Puław.

Hanna Wenerska – Grupa fotograficzna SpułaF

Jak mówi członkini Grupy SpułaF Hanna Wenerska, zrzeszenie fotografów-amatorów związanych z naszym miastem działa od 2019 roku, przypomniała, że już w zeszłym roku mieli oni swoją wystawę w Domu Chemika. Wśród fotografii na wystawie znajdą się zdjęcia bardzo znanych puławian. Wernisaż zaplanowano 21 września o godz. 18:00 w POK “Dom Chemika”,

Ekspozycję fotograficznych prac puławian będzie można oglądać do 15 października w Puławskiej Galerii Sztuki.

Autorzy: P. Nowosadzki, A. Koter

 

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button