Sport

Wisła bez bramek z Polonią

Nietypowo, bo w poniedziałek piłkarze Wisły Puławy rozgrywali swoje kolejne spotkanie w ramach drugoligowych rozgrywek. Ich rywalem była Polonia Bytom, która w dotychczasowych spotkaniach osiągnęła zaledwie jedno zwycięstwo. Wiślacy byli więc faworytem tego spotkania.

Pierwsza połowa była wyrównana, jednak w akcjach obu drużyn brakowało dokładności. Głównym istotnym wydarzeniem tej części meczu była czerwona kartka dla jednego z graczy Polonii w 36. minucie za brutalny faul na Krystianie Putonie. Mimo osłabienia drużyny ze Śląska wiślacy nie potrafili udokumentować swojej przewagi w postaci zdobycia bramki.

W drugiej części spotkania puławianie mieli swoje okazje między innymi w 58. minucie za sprawą Damiana Kołtańskiego czy w 79. minucie po strzale Macieja Bortniczuka. W obu przypadkach piłka nie trafiła jednak do bramki bytomskiego zespołu. Wiślacy byli bliscy szczęścia także pod koniec meczu, gdy Kamil Kumoch trafił w boczną siatkę. Swoje sytuacje mieli również goście, jednak oni także nie potrafili skierować piłki do bramki wiślaków. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, z którego na pewno bardziej zadowoleni są piłkarze z Bytomia.

KS Wisła Puławy – Polonia Bytom 0:0 (0:0)

Wisła: Mielcarz – Kaczorowski, Wiech, Seweryś, Pavlas, Skałecki, Puton (64 Kumoch), Janicki (83 Klichowicz), Kołtański (64 Kargulewicz), Nojszewski (76 Kaczmarek), Bortniczuk

Foto: KS Wisła Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button