Miasto Puławy

Obserwatorium astronomiczne w konkursie – ruszyło głosowanie

Jak już informowaliśmy, puławskie obserwatorium astronomiczne przy ul. Filtrowej uczestniczy w ogólnopolskim konkursie “Modernizacja i Budowa Roku XXI w.”

Właśnie ruszyło głosowanie internetowe, w którym wśród 91 finalistów znajduje się właśnie puławski obiekt. Głosować można na stronie internetowej konkursu, można oddać jeden głos dziennie. Plebiscyt internetowy jest wprawdzie dodatkiem promocyjnym do konkursu, jednak warto okazać swoje wsparcie puławskiej propozycji choćby ze względu na lokalny patriotyzm – obserwatorium astronomiczne jest jedynym puławskim obiektem i jednym z dwóch z województwa lubelskiego, które dostało się do finału konkursu. Głosować można za pośrednictwem strony modernizacjaroku.org.pl

Aleksandra Kozak-Kotowska – dyrektor MDK Puławy

Decyzję o przyznaniu konkursowych nagród wydaje jury konkursowe, które wizytuje wszystkie zakwalifikowane do końcowego etapu propozycje. Zakończenie plebiscytu planowane jest podczas uroczystej gali, która odbędzie się w środę 27 września o godz. 14:00 na Zamku Królewskim w Warszawie.

Autorzy: P. Skibniewski, M. Strzelecka, A. Koter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button