Miasto Puławy

OPEC inwestuje w infrastrukturę

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Puławach podejmuje działania mające na celu poprawę swojej infrastruktury, co ma przyczynić się do świadczenia lepszej jakości usług dla mieszkańców.

Jednym z elementów działań puławskiego OPEC-u są prace przy budowie hali Centrum Techniczno-Technologicznego przy ul. 4 Pułku WP. Budynek został już postawiony, obecnie puławska spółka planuje dalsze prace wykończeniowe, między innymi wykonanie elewacji. Konieczne jest jednak wyłonienie wykonawcy tych robót, dlatego też ogłoszono przetarg. Prace budowlane będą się odbywać w czynnym zakładzie produkcyjnym. Roboty, które zaplanowano w hali Centrum Techniczno-Technologicznego mają zostać wykonane najpóźniej do końca czerwca.

Warto nadmienić, że OPEC niedawno zakończył też postępowanie przetargowe na dostawę materiałów preizolowanych do budowy przyłączy w 2022 roku. To działanie ma na celu poprawę efektywności dystrybucji ciepła poprzez modernizację puławskiej sieci ciepłowniczej, tak by w przyszłości zminimalizować ryzyko ewentualnych awarii.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button