Miasto Puławy

Festiwal Cyrkoprzestrzeń w Domu Chemika

Podróżujący festiwal nowego cyrku CYRKOPRZESTRZEŃ odwiedzi Puławy. Już w najbliższą niedzielę 3 września puławianie będą mieli okazję obejrzeć spektakle, w których nie zabraknie żonglerki, akrobatyki czy ognia.

Wydarzenie odbędzie się w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika” oraz na placu przed budynkiem Ośrodka. Festiwal rozpocznie się o godz. 17:00 pokazem spektaklu familijnego “Zgubowisko”. Następnie, od 18:00 do 20:00 na puławian czekać będą pokazy muzyczno-cyrkowego widowiska. Jak czytamy w zaproszeniu, w trakcie spektakli oprócz pokazów ognia i cyrkowych sztuczek nie zabraknie gagów oraz interakcji z publicznością. Wstęp na wydarzenia w ramach festiwalu Cyrkoprzestrzeń jest bezpłatny.

Wydarzenie jest realizowane w ramach programu “Przestrzenie Sztuki”, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Organizatorami wydarzenia oprócz jego gospodarza, czyli Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” są także Fundacja Sztukmistrze oraz Centrum Kultury w Lublinie.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button