Miasto Puławy

Info Day w PPNT

Niedawno informowaliśmy o kolejnych programach z Funduszy Europejskich, skierowanych do mikro, małych i średnich firm. Osoby, które byłyby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami na ten temat, mają szansę na pogłębienie swojej wiedzy w tym zakresie.

W czwartek 23 marca w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się InfoDay, podczas którego poruszane będą kwestie pozyskiwania funduszy. W trakcie tego wydarzenia operatorzy nowych środków unijnych przedstawią ofertę i założenia programów operacyjnych skierowanych głównie do firm zajmujących się rozwiązaniami innowacyjnymi. Podczas konferencji przedsiębiorcy będą mogli posłuchać wystąpień dotyczących miedzy innymi dotychczasowych sukcesów przedsiębiorstw osiągniętych dzięki unijnym funduszom oraz możliwości dotyczących nowego wsparcia.

Liczba miejsc podczas InfoDay jest ograniczona, osoby, które chciałyby wziąć udział w tym spotkaniu, powinny zgłosić się poprzez formularz internetowy dostępny między innymi na stronie internetowej Urzędu Miasta Puławy. Początek konferencji o godz. 9:00 w czwartek 23 marca w siedzibie Puławskiego Parku Naukowo-Technologicznego przy ul. Mościckiego.

Foto: PPNT Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button