Miasto Puławy

Przyrodnicze skarby Puław – wycieczka krajoznawcza

W przyszłą niedzielę w naszym mieście odbędzie się wycieczka krajoznawcza szlakiem wydanej niedawno publikacji “Przyrodnicze skarby Puław”. Wydarzenie zostanie zorganizowane w ramach kampanii o tym samym tytule.

Jak informują organizatorzy, inicjatywa jest skierowana głównie do dzieci, młodzieży, rodzin z małymi dziećmi, którym bliskie jest obcowanie z naturą. Osoby zainteresowane zbiorą się o godz. 11:00 przy portierni Pałacu Czartoryskich, trasa wycieczki prowadzi między innymi przez Łachę Wiślaną, Al. Królewską oraz Skwer Niepodległości. Opiekę merytoryczną nad wycieczką będzie sprawować edukatorka przyrodnicza i leśnik Marzena Puzio. Uczestnicy rajdu otrzymają broszurę “Przyrodnicze skarby Puław”, w trakcie jego trwania wśród uczestników przeprowadzone zostaną konkursy dotyczące zagadnień ekologicznych i przyrodniczych. triumfatorzy konkursów otrzymają gadżety o tematyce przyrodniczej.

Organizatorzy zachęcają uczestników wycieczki do zabrania ze sobą lornetki, lupy bądź aparatu fotograficznego. Udział w wydarzeniu, które odbędzie się w niedzielę 25 czerwca, jest bezpłatny.

Fot. ilustracyjna, Pixabay

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button