Miasto Puławy

Ruszyły zapisy na warsztaty bluesowe

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” zaprasza wszystkich miłośników muzyki do uczestnictwa w 17. Letnich Warsztatach Bluesowych. Właśnie ruszyły zapisy dla osób chcących rozwijać swoje umiejętności muzyczne.

W tym roku przygotowanych zostanie sześć klas warsztatowych, na zajęciach można będzie uczyć się gry na gitarze elektrycznej, harmonijce, gitarze basowej, perkusji czy instrumentach klawiszowych. Utworzona zostanie także klasa wokalna. Jak co roku na pasjonatów bluesa czekają wieczorne koncerty, zwieńczeniem Puławskiego Lata Bluesowego będzie występ osób, które uczestniczyły w warsztatach. Będzie to dla nich okazja, by zaprezentować przed szerszą publicznością nabyte podczas kilkudniowych zajęć umiejętności. Z koncertem wystąpi także kadra instruktorska.

Udział w warsztatach należy zgłosić poprzez formularz rejestracyjny, dostępny na stronie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”. Tam też można znaleźć wszelkie niezbędne informacje dotyczące wydarzenia, które odbędzie się w dniach od 15 do 20 sierpnia. Przypomnijmy, że wciąż trwają też zapisy na Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe. Zajęcia będą odbywać się w Puławskim Ośrodku Kultury na początku lipca.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button