InformacjeMiasto Puławy

Policja poszukuje oszusta

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Puławach poszukują mężczyzny, który dokonał oszustwa, podając się za pracownika gazowni.

Do zdarzenia doszło 19 lipca. Do drzwi jednej z mieszkanek Puław zapukał mężczyzna, który przedstawił się jako pracownik gazowni. Stwierdził on, że zakłada wszystkim mieszkańcom czujniki dymu i gazu. Szybko przykleił do ściany urządzenie i zażądał za nie opłaty w wysokości kilkuset złotych. Po otrzymaniu pieniędzy natychmiast wyszedł. Jak się później okazało, urządzenie było całkowicie bezużyteczne. Kobieta po rozmowie z sąsiadami zorientowała się, że najprawdopodobniej padła ofiarą oszusta i zgłosiła sprawę na policję.

Puławianka zapamiętała twarz mężczyzny, dzięki temu rysownicy mogli stworzyć jego portret pamięciowy, który prezentujemy. Policjanci apelują do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę o niezwłoczny kontakt pod numerami telefonu 47 812 33 35, 47 812 32 90 Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Puławach bądź pod numerem alarmowym 112. Funkcjonariusze zapewniają informatorom pełną anonimowość.

foto: KPP Puławy

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button