Miasto Puławy

Paulina Sykut-Jeżyna wystąpi w Puławach

Jedna z najbardziej znanych obecnie osób związanych z naszym miastem Paulina Sykut-Jeżyna już niebawem wystąpi przed puławską publicznością. Znana głównie ze swojej pracy jako prezenterka telewizyjna Paulina wystąpi na scenie Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika” z recitalem “Jednym szeptem’.

Paulina Sykut-Jeżyna – artystka

Koncert Pauliny Sykut-Jeżyny odbędzie się w ramach prowadzonego przez Dom Chemika cyklu “Puławy. Jestem stąd!” w którym przed puławską publicznością prezentują się znani artyści pochodzący z Puław bądź związani z naszym miastem. Wydarzenie zaplanowano w niedzielę 18 czerwca o godz. 18:00 w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

Autorzy: A. Koter, P. Nowosadzki, P. Romański

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button