InformacjeMiasto Puławy

Akcja promocyjna w ramach Rowerowej Stolicy Polski

W miniony weekend na Placu Chopina pod hasłem Kręcimy dla Puław, Puławska Grupa Rowerowa przygotowała punkt, w którym pasjonaci dwóch kółek z naszego miasta mogli uzyskać pomoc w konfigurowaniu na swoich telefonach aplikacji Aktywne Miasta, która pozwala na rejestrowanie przejechanych kilometrów i zdobywanie nagród.

Cykliści mogli również dowiedzieć się o nadchodzących akcjach promocyjnych i rajdach w ramach Rowerowej Stolicy Polski a także sprawdzić stan techniczny swoich rowerów.

Łukasz Kostrzewa – Puławska Grupa Rowerowa (wypowiedź z soboty) 

W ubiegłym roku Puławy zajęły drugie miejsce w ramach akcji Rowerowa Stolica Polski. Zachęcamy wszystkich rowerzystów, do zainstalowania aplikacji i zdobywania punktów dla naszego miasta. To również świetna okazja do poprawy kondycji i poznania nowych, ciekawych tras rowerowych.

Autorzy: M. Strzelecka, A. Szumny

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button