Informacje

Radni powiatowi wznawiają obrady

Niedawno informowaliśmy o najnowszej sesji Rady Miasta Puławy. Po ponad dwumiesięcznej przerwie do swoich obrad wracają również radni powiatowi.

Posiedzenie rady ma odbyć się w środę 13 maja o godz. 14. Podobnie jak w przypadku radnych miejskich, z uwagi na szczególne środki bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa, obrady odbędą się w trybie zdalnym.

Tematy posiedzenia to m.in. sprawozdanie z wykonania planu finansowego za zeszły rok a także planu inwestycyjnego SP ZOZ w Puławach, informacja Powiatowego Rzecznika Konsumentów na temat ochrony ich praw na terenie naszego powiatu, zmiana Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz podjęcie uchwał w sprawie likwidacji niektórych szkół dla dorosłych w naszym powiecie. Radni upamiętnią również 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II a także odbędą dyskusję nad raportem ws. wdrażania strategii rozwoju powiatu puławskiego do roku 2020 z perspektywą do 2030 roku. Pojawi się również kwestia zmian w tegorocznym powiatowym budżecie. Tak jak za każdym razem, przedstawione zostaną również działania Zarządu Powiatu od ostatniej sesji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button