Informacje

Radni powiatowi wznawiają obrady

Niedawno informowaliśmy o najnowszej sesji Rady Miasta Puławy. Po ponad dwumiesięcznej przerwie do swoich obrad wracają również radni powiatowi.

Posiedzenie rady ma odbyć się w środę 13 maja o godz. 14. Podobnie jak w przypadku radnych miejskich, z uwagi na szczególne środki bezpieczeństwa w związku z epidemią koronawirusa, obrady odbędą się w trybie zdalnym.

Tematy posiedzenia to m.in. sprawozdanie z wykonania planu finansowego za zeszły rok a także planu inwestycyjnego SP ZOZ w Puławach, informacja Powiatowego Rzecznika Konsumentów na temat ochrony ich praw na terenie naszego powiatu, zmiana Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz podjęcie uchwał w sprawie likwidacji niektórych szkół dla dorosłych w naszym powiecie. Radni upamiętnią również 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II a także odbędą dyskusję nad raportem ws. wdrażania strategii rozwoju powiatu puławskiego do roku 2020 z perspektywą do 2030 roku. Pojawi się również kwestia zmian w tegorocznym powiatowym budżecie. Tak jak za każdym razem, przedstawione zostaną również działania Zarządu Powiatu od ostatniej sesji.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button