Miasto Puławy

Spotkania autorskie z okazji Światowego Dnia Książki

Przed mieszkańcami Puław pierwsze spotkania autorskie w nowym budynku Mediateki. Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w najbliższy poniedziałek 24 kwietnia odbędą się dwie promocje niedawno wydanych książek.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godz. 16:30 i dotyczyć będzie albumu “Włostowice wokół świątyni”. Autor opracowania opowie skąd pomysł na stworzenie takiej publikacji oraz o procesie jej powstania. Tematyka może zaciekawić nie tylko mieszkańców tych okolic zainteresowanych przeszłością Włostowic, ale także pasjonatów historii. Spotkanie poprowadzą Marek Sieprawski oraz Dariusz Malinowski. Kolejna propozycja dotyczy książki poetyckiej pt. “Wąska środkowa linia” autorstwa Krzysztofa Gryko. Poeta na razie nie zdradza szczegółów swojej twórczości, ale z pewnością opowie o nich na spotkaniu, które odbędzie się po skończonej prelekcji nt. historii Włostowic, o godz. 17:30.

Oba spotkania odbędą się w sali widowiskowej w budynku Mediateki, wstęp na nie jest bezpłatny. Po spotkaniach będzie możliwość zakupienia w/w książek.

Autor: M. Owczarz

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button