Miasto Puławy

Propozycje puławskiego MOSiR-u na sierpień

Mamy już półmetek wakacji. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach przedstawił sierpniowy plan organizowanych przez siebie imprez z cyklu “Aktywne Lato z MOSiR”.

8 oraz 22 sierpnia to ważne daty dla fanów kajaków. W tych dniach puławska instytucja przygotowuje bowiem spływy kajakowe rzeką Wieprz. Na zakończenie spływów planowane są ogniska dla ich uczestników. MOSiR zapewnia opiekę ratownika WOPR podczas wydarzenia.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje także kolejne turnieje piłkarskie oraz siatkówki plażowej. 18 sierpnia na boiskach KEN-u rozegra się drugi tegoroczny Turniej Dzikich Drużyn, zaś 3 dni później puławska Marina po raz kolejny będzie gościć siatkarzy plażowych.

MOSiR przypomina również, że oprócz imprez zorganizowanych fani sportów wodnych w wakacje mogą korzystać z wypożyczalni sprzętu pływającego czy z usług Parku Wodnego przy ul. Hauke-Bosaka. Do dyspozycji osób chętnych jest także między innymi otwarty w tym roku skatepark przy ul. Niemcewicza, korty tenisowe czy bieżnia.

Szczegółowe informacje na temat zapisów na poszczególne wydarzenia oraz zasad korzystania z infrastruktury należącej do instytucji znajdują się na stronie internetowej mosir.pulawy.pl.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button