Powiat Puławski

Starostwo szuka dyrektorów

Starostwo Powiatowe w Puławach ogłosiło konkursy na stanowiska dyrektorów 4 placówek oświatowych z naszego regionu. Chodzi o dwa podmioty działające w Puławach i dwa spoza naszego miasta.

Urzędnicy czekają na zgłoszenia osób, które chciałyby kierować Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Puławach, analogiczną placówką w Kęble, Zespołem Kształcenia Zawodowego z naszego miasta, a także Zespołem Szkół w Kazimierzu Dolnym. Kandydaci powinni legitymować się między innymi co najmniej 5-letnim stażem pracy pedagogicznej bądź dydaktycznej, a także mieć co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym. Osoby starające się o zaproponowane przez Starostwo stanowiska powinny w komplecie dokumentów dołączyć swój życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej, koncepcję rozwoju placówki, do której aplikują czy uzasadnienie przystąpienia do konkursu.

Osoby zainteresowane mogą zapoznać się z pełną listą niezbędnych dokumentów za pośrednictwem strony internetowej Starostwa Powiatowego. Urzędnicy czekają na zgłoszenia dotyczące wszystkich czterech placówek do 20 kwietnia, propozycje kandydatur należy składać w Kancelarii Ogólnej Starostwa.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button