Powiat Puławski

Mija termin składania wniosków o nagrody sportowe

To już ostatni dzwonek na złożenie wniosku o przyznanie nagród Starosty Puławskiego w dziedzinie sportu. Wraz z końcem marca upływa termin, w którym należy dokonywać zgłoszeń.

Przypomnijmy, że wyróżnienia są przyznawane zawodnikom za bardzo dobre rezultaty osiągane na igrzyskach olimpijskich a także mistrzostwach świata, Europy bądź Polski zarówno w konkurencjach olimpijskich jak i nieolimpijskich. Laureatami nagród wręczanych przez Starostę Puławskiego mogą zostać również trenerzy, których podopieczni osiągają bardzo dobre wyniki, jak również osoby zaangażowane w pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej np. poprzez organizację imprez sportowych. Kandydatury mogą być zgłaszane przez kluby sportowe działające na terenie powiatu, dyrektorów szkół, do których uczęszczają wyróżniający się zawodnicy czy inne instytucje związane z kulturą fizyczną.

Zgłoszeń należy dokonywać w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Puławach. Do składanych wniosków trzeba dołączyć m.in. kopie dyplomów potwierdzających osiągnięcia sportowe. W zeszłym roku wręczono 60 takich nagród i 5 wyróżnień dla sportowców i działaczy z terenu naszego powiatu.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button