InformacjeMiasto Puławy

Aktywne Puławy – czas start!

Już po raz ósmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców miasta do uczestnictwa w akcji “Aktywne Puławy”. Inicjatywa ma na celu propagowanie wśród puławian zdrowego stylu życia.

Pierwszym tegorocznym akcentem “Aktywnych Puław” a jednocześnie okazją na zdobycie punktów do dziennika aktywności będzie zaplanowany na niedzielę 2 kwietnia rajd rowerowy. Inne możliwości wzięcia udziału w akcji to między innymi udział w organizowanych w sezonie letnim przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji spływach kajakowych czy zawodach pod hasłem “Biegaj z MOSiR”. Punkty w ramach “Aktywnych Puław” można również zdobyć, korzystając z wypożyczalni rowerów i sprzętu pływackiego. Zbierane w ciągu trwania akcji naklejki zostaną pod koniec sezonu podliczone, a najaktywniejsi mieszkańcy otrzymają nagrody.

Wspomniane dzienniki aktywności, potrzebne do dokumentowania swojego uczestnictwa w inicjatywie “Aktywne Puławy”, można będzie odbierać w recepcji hotelu Olimpic przy ul. Hauke-Bosaka 1. Akcja “Aktywne Puławy” potrwa do października.

Foto archiwalne

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button