InformacjePowiat Puławski

Starosta przyzna nagrody sportowe

Starostwo Powiatowe w Puławach przyjmuje wnioski o przyznanie nagród za najwyższe wyniki sportowe. Wyróżnione zostaną oczywiście osiągnięcia z 2022 roku.

Nagrody przyznawane są zawodnikom za bardzo dobre rezultaty osiągane na igrzyskach olimpijskich a także mistrzostwach świata, Europy bądź Polski zarówno w konkurencjach olimpijskich jak i nieolimpijskich. Laureatami tych wyróżnień mogą zostać także trenerzy, których zawodnicy osiągają bardzo dobre wyniki, jak również osoby zaangażowane w pracę na rzecz rozwoju sportu i kultury fizycznej np. poprzez organizację imprez sportowych. Do zgłaszania kandydatur uprawnione są m.in. kluby sportowe działające na terenie Powiatu, dyrektorzy szkół, do których uczęszczają zawodnicy czy inne instytucje związane z szeroko pojętą kulturą fizyczną.

Zgłoszeń należy dokonywać w Kancelarii Starostwa Powiatowego w Puławach. Do składanych wniosków trzeba dołączyć m.in. kopie dyplomów potwierdzających osiągnięcia sportowe. Urzędnicy Starostwa czekają na propozycje kandydatur do końca marca.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button