Miasto Puławy

Prezydent Maj bez klubu w radzie

Klub radnych Niezależni Wyborcy Pawła Maja przestał istnieć. To efekt decyzji dwójki radnych: Michała Zakrzewskiego i Kamila Zięciny, którzy w ubiegłym tygodniu zrezygnowali z członkostwa w tym gremium.

W komentarzu udzielonym naszej redakcji Michał Zakrzewski podkreślił, ze była to “przemyślana, choć niełatwa decyzja”. Z kolei Kamil Zięcina, który objął mandat radnego w 2020 roku po powołaniu Beaty Kozik na stanowisko zastępcy prezydenta przyznał, że wizje działań jego i klubu “nie zawsze się pokrywały”. Obaj radni zgodnie twierdzą, że nie zamierzają przechodzić do któregokolwiek z pozostałych klubów Rady Miasta Puławy i będą wspierać dobre dla Miasta projekty, niezależnie od tego, z której strony będą one pochodzić.

Jedynymi członkami prezydenckiego klubu pozostali więc wiceprzewodnicząca Rady Marzanna Pakuła oraz radny Andrzej Kuszyk. 2 osoby to za mało, aby klub mógł dalej istnieć. Przypomnijmy, że w marcu ubiegłego roku z członkostwa w klubie Niezależnych zrezygnowała także Lilianna Jaworska.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button