InformacjeMiasto Puławy

Tańczyli dla Krzysztofa Hawryluka

Oberki, kujawiaki, mazurki a także tańce ukraińskie mogli podziwiać w sobotę puławianie podczas koncertu charytatywnego, który zorganizowali członkowie Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca “Grześ”.

Wszystko po to, by zebrać pieniądze na leczenie i rehabilitację swojego instruktora, choreografa, a także założyciela zespołu, Krzysztofa Hawryluka. Przypomnijmy – Krzysztof Hawryluk w maju bieżącego roku przeszedł rozległy udar i cały czas poddawany jest intensywnej i kosztownej rehabilitacji. Podczas koncertu wystąpiły m.in zespoły Pieśni i Tańca z Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej czy Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego z Warszawy. Na scenie nie zabrakło także zaprzyjaźnionego Zespołu Tańca Ludowego “Drużba” z Równego na Ukrainie. Na scenie pokazali sie także artyści z Brańska, Janowca i Krakowa. Nie zabrakło też występu puławskiego “Grzesia”.

Aby obejrzeć to wydarzenie wystarczyło nabyć wejściówkę, cegiełkę o wartości 50 zł. Podczas imprezy mozna było kupić m.in pamiątkowe ozdoby choinkowe czy też kalendarze, które przywieźli ze sobą goście imprezy. Przez cały czas wystawione były także skarbonki, do których można było wrzucić datek.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button