Powiat Puławski

Nagrody i koncert Jacka Wójcickiego – Powiatowy Dzień Kultury w Puławach

W piątek 21 października już po raz dwudziesty drugi w Puławach odbędzie się Powiatowy Dzień Kultury. Podczas wydarzenia zaplanowano wręczenie nagród Starosty Puławskiego oraz koncert.

Wyróżnienia zostaną przyznane między innymi za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, ochronę dóbr kultury czy poszerzanie oferty kulturalnej Powiatu Puławskiego. Starosta Puławski przyzna też nagrody za całokształt twórczości artystycznej. Wyróżnienia co roku trafiają zarówno do osób indywidualnych, jak i stowarzyszeń. Nagrodzeni otrzymają dyplomy okolicznościowe oraz gratyfikację finansową. O tym, kto zostanie wyróżniony, zdecyduje Zarząd Powiatu.

Uroczystość z udziałem laureatów Dorocznych nagród Starosty Puławskiego za osiągnięcia w dziedzinie kultury odbędzie się w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych 21 października, początek o godz. 16:00. W zeszłym roku gwiazdą wydarzenia był akordeonista Marcin Wyrostek, tym razem również nie zabraknie gości specjalnych. Powiatowy Dzień Kultury uświetni koncert znanego tenora Jacka Wójcickiego z zespołem “Tych lat nie odda nikt”. Artyści zaprezentują standardy polskiej piosenki z lat 60. i 70. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Grupa LPU jest patronem medialnym tego wydarzenia.

foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button