Miasto Puławy

Wakacje z Domem Chemika

Puławski Ośrodek Kultury “Dom Chemika” w okresie wakacyjnym przygotował ofertę różnorodnych zajęć skierowanych zarówno do dzieci i młodzieży jak i osób dorosłych.

Z wielu propozycji mogą skorzystać zwłaszcza osoby kochające taniec. Podczas letnich zajęć będą one mogły doskonalić swoje umiejętności między innymi w tańczeniu salsy czy bachaty. W pierwszej połowie lipca czekają nas także Rodzinne Warsztaty Taneczne. Jednak nie samym tańcem człowiek żyje.

Podczas letnich zajęć w Domu Chemika najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się składać origami czy tworzyć własne latawce. Na początku sierpnia dla miłośników sztuki zostanie zorganizowany Rodzinny Plener Malarski. Nie zabraknie także warsztatów kuglarskich czy zajęć lalkarskich. Przygotowywane są także pokazy filmów-niespodzianek dla dzieci.

Tradycyjnie zadowoleni w letnim czasie będą miłośnicy jazzu oraz bluesa za sprawą warsztatów i koncertów, które odbędą się w lipcu i sierpniu.

Pełny harmonogram letnich atrakcji, które zaplanowano pod egidą “Domu Chemika” można znaleźć na stronie internetowej tej instytucji.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button