Miasto Puławy

Biegi O Błękitną Wstęgę Wisły – zapisy wciąż trwają

Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej zaprasza wszystkich spragnionych aktywności fizycznej do sportowego uczczenia święta Konstytucji 3 Maja. Właśnie tego dnia odbędą się Ogólnopolskie Biegi Uliczno-Przełajowe “O Błękitną Wstęgę Wisły”.

Zapisy na to wydarzenie wciąż trwają. Start i metę wszystkich zaplanowanych biegów wyznaczono na stadionie miejskim przy ul. Hauke-Bosaka. Organizatorzy wyznaczyli dystans 10 kilometrów do biegu głównego, o połowę krótszy będzie zaś bieg masowy. Trasy biegów długich będą prowadzić przez ulice wokół stadionu oraz las miejski. Na krótszych dystansach od 150 do 1400 metrów zaprezentują się dzieci i młodzież. Impreza rozpocznie się właśnie rywalizacją młodych biegaczy od godz. 10:00, zaś start zawodników na dystansach długich zaplanowano około południa.

Uczestnicy biegów na 5 i 10 kilometrów zgłaszają chęć startu przez internet za pośrednictwem linku udostępnionego na stronie internetowej organizatora imprezy, czyli Puławskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Dzieci i młodzież mogą zapisywać się do uczestnictwa w biegu w dniu imprezy, czyli 3 maja, w biurze zawodów zlokalizowanym na stadionie. Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. Szczegółowy regulamin zapisów, w tym informacje o opłacie startowej są dostępne na stronie internetowej organizatora.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button