InformacjeMiasto Puławy

Przygotowania do kolejnego finału WOŚP

Ruszyła już rejestracja dla wolontariuszy, chcących wziąć czynny udział w jubileuszowym 30. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, planowanym na 30 stycznia. Tym razem pieniądze zebrane podczas akcji mają wspomóc okulistykę dziecięcą.

Puławski sztab WOŚP ogłosił nabory zarówno dla osób chcących zbierać pieniądze podczas trwania inicjatywy, jak i na członków sztabu Orkiestry. Podczas styczniowego finału uruchomione zostaną internetowe eSkarbonki, ale cele WOŚP można będzie wesprzeć także tradycyjnie, wrzucając datek do puszki. Aby zostać wolontariuszem należy założyć konto na portalu https://iwolontariusz.wosp.org.pl, tam instrukcja poprowadzi przez wszystkie następne kroki aż do samego zgłoszenia gotowości zbierania pieniędzy. W puławskim sztabie potrzebne są też osoby, które pomogłyby w organizacji poszczególnych wydarzeń, związanych z finałem Orkiestry, miedzy innymi Biegu “Policz się z cukrzycą” czy “Złotych klas”. Potrzeba także speców od social mediów oraz pomocników w zadaniach logistycznych.

Zainteresowani aktywnym udziałem w jubileuszowym finale WOŚP w naszym regionie powinni uważnie śledzić Facebookowy profil puławskiego sztabu Orkiestry, tam pojawiają się aktualne informacje na temat możliwych form uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button