Miasto Puławy

Komisje i sesje Rady Miasta w kwietniu

Urząd Miasta Puławy na swojej stronie internetowej podał plan posiedzeń komisji i sesji puławskich radnych, które odbędą się w kwietniu.

Z przedstawionej informacji wynika, że we wtorek 19 kwietnia zbiorą się aż 3 komisje: Skarg Wniosków i Petycji, Rewizyjna oraz Promocji Miasta Kultury i Współpracy. Ich posiedzenia rozpoczną się odpowiednio o 15:45, 16:00 oraz 16:30. Z wymienionych posiedzeń pierwsze nie będzie transmitowane. Następnego dnia na posiedzeniu spotkają się radni zasiadający w Komisji Polityki Społecznej, Zdrowia, Rodziny i Porządku Publicznego, początek o godz. 16:00. W czwartek 21 kwietnia o godz. 17:30 swoje obrady odbędzie zaś Komisja Sportu, Kultury Fizycznej i Turystyki. W ostatnim tygodniu kwietnia odbędą się jeszcze posiedzenia Komisji Oświaty i Wychowania oraz Budżetu Gospodarki Miejskiej i Planowania Przestrzennego.

Na 28 kwietnia o godz. 16:00 zaplanowano zaś start kolejnej sesji Rady Miasta Puławy. Wszystkie komisje i sesje będą odbywać się w trybie stacjonarnym w Urzędzie Miasta Puławy. Obrady będzie można śledzić za pośrednictwem serwisu esesja.tv.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button