InformacjeMiasto Puławy

“Mikołajki na okrągło” z OHP [VIDEO]

Tor bowlingowy hotelu “Trzy Korony” to miejsce, w którym od kilku lat odbywa się akcja “Mikołajki na okrągło”. To cykliczna impreza dla młodzieży działającej przy OHP w Puławach oraz wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii.

Jak zaznaczają organizatorzy, rywalizacja przy torze bowlingowym dostarcza wielu emocji, a zwycięzcy mogą liczyć na nagrody rzeczowe oraz udział w turniejach wojewódzkich.

Komendant hufca OHP Puławy Ryszard Stępień dodał, że rozegrany w Puławach turniej to jednocześnie preeliminacje do zawodów wojewódzkich rozgrywanych w Lublinie.

Ryszard Stępień – Komendant hufca OHP Puławy

W tym roku OHP prowadzi także zbiórkę środków na rehabilitację jednego ze swoich wychowanków, który uległ poważnemu wypadkowi.

– Patryk to uczestnik OHP w Lublinie, który uległ wypadkowi, został potrącony przez samochód na przejściu dla pieszych, przez kilka miesięcy przebywał w klinice “Budzik”, dzięki znakomitej opiece fachowców odzyskał już kontakt ze środowiskiem – opowiada Ryszard Stępień. W całej Polsce organizowane są zbiórki na jego rzecz tak, aby dostosować jego dom dla potrzeb osoby niepełnosprawnej oraz opłacić rehabilitację. Puławskie OHP również włączyło się do tej akcji. Ozdoby świąteczne wykonane przez członków OHP oraz wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii będą sprzedawane na kiermaszu bożonarodzeniowym właśnie z przeznaczeniem na ten cel. Przypomnijmy, że w kiermasz odbędzie się w dniach 11-13 grudnia w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”.

Ryszard Stępień – Komendant hufca OHP Puławy

Autor: A. Koter

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button