Miasto Puławy

Konkurs promujący recykling w Puławach

Fundacja Odzyskaj Środowisko wraz z puławskim Urzędem Miasta organizuje konkurs fotograficzny, mający na celu promowanie idei recyklingu.

Zadanie konkursowe jest skierowane do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych i średnich. Polega ono na zrobieniu sobie zdjęcia z czerwonym pojemnikiem, do którego można wyrzucać elektryczne śmieci. Takie pojemniki można spotkać w Puławach w 7 lokalizacjach, dwa znajdują się przy ulicy Kołłątaja 31 i 47, pozostałe można znaleźć przy ulicach Niemcewicza 7, Kościuszki 14, Cichockiego 6, Eustachiewicza 2 oraz Kaniowczyków 4. Fotografia powinna być możliwie najbardziej kreatywna, zachęcać do pozbywania się elektroodpadów w sposób przyjazny dla środowiska. Na zdjęciu powinna znajdować się osoba, która uczestniczy w konkursie. Jedna osoba może przysłać tylko jedną fotografię. Propozycje można wysyłać do 8 grudnia na adres konkurs@szkolnecentrumrecyklingu.pl.

Oprócz nagrody za najbardziej kreatywną fotografię z czerwonym pojemnikiem, przewidziano także uhonorowanie placówki edukacyjnej, której podopieczni przyślą najwięcej zdjęć konkursowych.

Grafika: Fundacja Odzyskaj Środowisko

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button