Miasto Puławy

Zbliża się finał akcji Aktywne Puławy

Puławianie, którzy w tym sezonie najczęściej brali udział w akcji Aktywne Puławy, zostaną w najbliższym czasie nagrodzeni.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaapelował do mieszkańców o przekazywanie swoich dzienników aktywności, w których gromadzili naklejki za uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych w ramach cyklu. Dzienniki należy składać w recepcji hotelu Olympic przy ul. Hauke-Bosaka 1 do środy 6 października. Najaktywniejsze osoby zostaną nagrodzone podczas planowanego na 10 października finału akcji, który odbędzie się w Marinie.

Akcja “Aktywne Puławy” jest organizowana już od 2016 roku. Ma na celu propagowanie aktywności fizycznej, zdrowej rywalizacji w ruchu fair play oraz wspólne przeżywanie sportowych emocji. Organizatorami inicjatywy są puławski MOSiR wraz z działającym przy Domu Chemika Centrum Informacji Turystycznej. Punkty za aktywność można było zbierać między innymi podczas rajdów rowerowych i pieszych, spływów kajakowych oraz korzystając z wypożyczalni rowerów i sprzętu pływającego MOSiR.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button