InformacjeMiasto Puławy

Umowa Miasta z Azotami ws. nowej hali podpisana [VIDEO]

Grupa Azoty została oficjalnie sponsorem tytularnym nowej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Lubelskiej. Stosowną umowę sponsoringową podpisali w środę przedstawiciele Miasta oraz  Grupy Azoty, tym razem obyło się bez żadnych perturbacji jak również bez udziału mediów. Zgodnie z treścią przyjętego przez strony dokumentu obiekt będzie nosić nazwę “Grupa Azoty Arena”.

Sponsor zyskał prawo do nazwy tytularnej, a także pierwszeństwa w realizacji usług promocyjnych i reklamowych. Aby wkład Azotów był jeszcze bardziej widoczny, zarówno wewnątrz hali jak i na zewnątrz budynku umieszczone zostaną elementy prezentacji wizualnej w postaci ekranów LED czy pylonu z nazwą tytularną. Przed halą stanie także maszt z flagą Grupy Azoty.

Prezydent Paweł Maj nie ukrywał swojej radości z faktu podpisania umowy. Podkreślił, że Grupa Azoty jest „rozpoznawalnym, stabilnym partnerem”  oraz „chce uczestniczyć w życiu miasta”. Włodarz naszego miasta nie chciał zdradzić konkretnej kwoty, zawartej w umowie, zapewnił jedynie, że jest ona korzystna dla miasta. Wyraził nadzieję, że sponsoring Azotów odciąży nieco Miasto w kwestii utrzymania hali.

Paweł Maj – prezydent Puław

Obecna umowa pomiędzy Miastem a Grupą Azoty będzie obowiązywać przez najbliższe 3 lata.

Autorzy: A. Koter, P. Skibniewski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button