Miasto Puławy

Zakończenie wakacji na rowerach

Puławscy fani dwóch kółek na zakończenie wakacji będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnym rajdzie organizowanym przez Centrum Informacji Turystycznej.

Rajd zaplanowano na niedzielę 29 sierpnia, rowerzyści wystartują tak jak zazwyczaj z puławskiego Skweru Niepodległości o godz. 9:00. Trasa wyścigu obejmuje malownicze tereny naszego powiatu, cykliści zawitają między innymi do Janowca i Kazimierza Dolnego. Rowerzyści będą pokonywać leśne ścieżki oraz drogi asfaltowe. Podczas wydarzenia zaplanowano także przeprawę promową w cenie 5 złotych, sam udział w rajdzie jest bezpłatny. Organizatorzy określają dystans trasy na około 30 kilometrów. Rajd odbędzie się także w razie niesprzyjających warunków atmosferycznych, dlatego warto przygotować się na taką ewentualność. W wydarzeniu mogą uczestniczyć dzieci pod opieką dorosłych, osoby w wieku 16-18 lat mogą brać udział w rajdzie samodzielnie, jednak zgodę musi na to wyrazić ich opiekun. Dokładny regulamin wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Puławskiego Ośrodka Kultury “Dom Chemika”.

Osoby chętne mogą zapisywać się do udziału w rajdzie w siedzibie Centrum Informacji Turystycznej, telefonicznie pod numerem 601 315 091 bądź mailowo pod adresem turystyka@domchemika.pl. Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu “Aktywne Puławy”.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button