Miasto Puławy

Gwiazdy bluesa na puławskiej scenie

Niedawno informowaliśmy o zapisach na warsztaty muzyczne w ramach Puławskiego Lata Bluesowego. Temu wydarzeniu, które rozpocznie się w “Domu Chemika” w drugiej połowie sierpnia, towarzyszyć będą także koncerty znakomitych artystów z Polski i zagranicy.

17 sierpnia na inaugurację Puławskiego Lata Bluesowego zaprezentuje się gitarzysta Jack Moore, syn słynnego wirtuoza gitary Gary`ego Moore`a. W sali widowiskowej “Domu Chemika” towarzyszyć mu będą polscy muzycy Łukasz Gorczyca, Tomek Dominik, Bogdan Tchórzewski oraz Bogdan Topolski. Bilety na koncert można nabyć w kasie “Domu Chemika”.

Dwa dni po koncercie inauguracyjnym w klubie muzycznym “Smok” z koncertem “I say a little prayer” wystąpią podopieczne puławskiego instruktora Michała Matrasa Dagmara Pacek, Anna Piłat i Aleksandra Walasek. Oprócz tytułowego utworu, wokalistki zaprezentują też takie szlagiery jak “Nothing compares to you” czy Purple Rain”. Wstęp na to wydarzenie, które rozpocznie się 19 sierpnia o godz. 19:00 jest wolny.

Następnego dnia na puławskiej scenie zaprezentuje się zaś Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore. Zgromadzeni w sali widowiskowej Puławskiego Ośrodka Kultury usłyszą nie tylko największe przeboje wokalistki, ale również jej interpretacje standardów jazzowych czy gospel. Ten koncert odbędzie się 20 sierpnia o godz. 20:00, bilety na to wydarzenie są do nabycia w kasie Puławskiego Ośrodka Kultury.

foto: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button