Miasto Puławy

Kocie konkursy rozstrzygnięte

W środę wielu miłośników mruczków obchodziło Międzynarodowy Dzień Kota. Święto zostało zauważone przez pracowników Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”, którzy w tym dniu rozstrzygnęli ogłoszone wcześniej konkursy.

Zadanie polegało na ukazaniu kociego świata, można było uczestniczyć w trzech konkursach o tej tematyce: plastycznym, fotograficznym i filmowym. Wśród dzieci w kategorii wiekowej 5-6 lat jury najwyżej oceniło prace Karoliny Koniecznej za rysunek „Pusio i Pączka” a także Natalii Jońskiej, która wykonała dzieło zatytułowane „Gwiazda i Puszek”. W przedziale wiekowym 7-10 lat zwyciężyły Iga Mchawrab za rysunek „Kocio-baśniowo” oraz Natalia Tusińska za „Koci świat”.

W konkursie fotograficznym szczególnie nagrodzono propozycje „Kocia miłość”, zdjęcie nadesłane przez Katarzynę Jarzynkę, oraz „O zachodzie” fotografię wykonaną przez Piotra Woszczka. W konkursie na filmik jury wprawdzie nie przyznało nagród, ale szczególnie doceniło wideo „Walka o kask” Weroniki Molendy oraz „Wytrwałego kiciusia” Katarzyny Jarzynki. Fotogaleria nadesłanych prac oraz kocie filmiki można znaleźć na Facebookowym profilu „Domu Chemika”.

Plakat: Puławski Ośrodek Kultury "Dom Chemika"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button