Sport

Wisła Puławy podwójnie zwycięska

Piłkarze Wisły Puławy kontynuują przygotowania do meczów rundy wiosennej III ligi. W sobotę gracze „Dumy Powiśla” rozegrali aż dwa sparingi.

Pierwszym rywalem Wisły był dobrze znany już puławianom czwartoligowy Mazur Karczew. Zaczęło się od falstartu, w 23. minucie to goście dość nieoczekiwanie objęli prowadzenie. Puławianie zdołali odmienić losy spotkania dopiero w jego drugiej części. W 63. minucie wyrównanie Wiśle dał Adrian Paluchowski, a już 5 minut później Bartłomiej Bartosiak wyprowadził Wisłę na prowadzenie. Na 15 minut przed regulaminowym końcem gry decydującego o wyniku gola zdobył Bartosiak.

Wyjściowa jedenastka na mecz z Mazurem: Kołotyło, Kuban, Pielach, Piotrowski, Cheba, K. Puton, Kąkol, Bartosiak, Sobich, Zając, Paluchowski

Drugim sobotnim przeciwnikiem Wisły był Gryf Policzna. W tym spotkaniu puławianie urządzili sobie prawdziwą kanonadę strzelecką. W 19. minucie wynik otworzył Łukasz Kacprzycki. Po 33 minutach było już 2:0 za sprawą Emila Drozdowicza. Ten sam zawodnik już 6 minut później zdobył trzecią bramkę dla Wisły. W drugiej części spotkania nadal przewaga puławian nie podlegała dyskusji. W 63. minucie po raz trzeci w tym meczu na listę strzelców wpisał się Drozdowicz i było już 4:0. Trzy minuty później piątą bramkę dla puławian zdobył Ednilson. W końcowych 5 minutach wiślacy ustrzelili jeszcze dwie bramki, zdobywcami goli okazali się w 85 minucie Przemysław Skałecki i dwie minuty później Karol Czelny. Wisła Puławy rozgromiła Gryf Policzna aż 7:0.

Wyjściowa jedenastka puławian na mecz z Gryfem Policzna: Owczarzak, Brągiel, Kozak, Cyfert, Pyska, W. Puton, Skałecki, Kacprzycki, Ednilson, Drozdowicz.

Foto archiwalne

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button