Miasto PuławyTraffic

Miasto pyta o transport

Puławski Ratusz przygotował ankietę dla mieszkańców miasta, w której bada stan miejskiego transportu oraz zwyczaje komunikacyjne puławian.

Zamieszczenie ankiety jest związane z pracami nad Strategią Elektromobilności miasta Puławy na lata 2020-2035. Wyzwań związanych z tym zagadnieniem nie brakuje. Ruch drogowy ciągle wzrasta, a wraz z nim poziom hałasu oraz zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery. Ponadto miejskie szlaki komunikacyjne oraz parkingi mają ograniczoną przepustowość. Dlatego konieczne jest opracowanie odpowiedniej strategii, w czym ma pomóc również głos mieszkańców Puław, wyrażony w ankiecie.

Miasto pyta mieszkańców m.in. o preferowany rodzaj transportu miejskiego i międzymiastowego, ułatwienia w funkcjonowaniu dla pojazdów elektrycznych czy o plany na inwestycje w prywatny transport ekologiczny.

Odpowiedź na pytania zawarte w ankiecie zajmuje zaledwie kilka minut. Urząd Miasta prosi o jej wypełnienie do 16 sierpnia. Ankietę można wypełnić elektronicznie na stronie internetowej Ratusza lub tradycyjnie dostarczając ją bezpośrednio do budynku Urzędu. Link do ankiety: https://www.interankiety.pl/i/7L1klpVv.

Autorzy: M. Owczarz, P. Skibniewski

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button