InformacjeMiasto PuławySport

Finał Pucharu Polski kobiet w Puławach

W czwartek 26 maja w Puławach zmierzą się najlepsze drużyny kobiecej piłki nożnej w Polsce. Właśnie tego dnia, na stadionie MOSiR-u zostanie bowiem rozegrany mecz o Puchar Polski pań.

W ostatnią środę rozegrano mecze półfinałowe, w których wyłoniono drużyny, walczące o końcowy triumf. W Puławach wystąpią więc broniące tytułu sprzed roku reprezentantki klubu Czarni Sosnowiec, które w półfinale bez problemu poradziły sobie z drużyną Medyka Konin, pokonując ten zespół 3:0, a także piłkarki Śląska Wrocław, które w swoim meczu półfinałowym uporały się z drużyną SMS Łódź, wygrywając 1:0. Drużyny z województwa lubelskiego odpadły z rozgrywek na wcześniejszych etapach rywalizacji.

Początek meczu finałowego w czwartek 26 maja o godz. 17:30. Stosowne porozumienie na temat rozegrania spotkania w Puławach zostało podpisane już w kwietniu przez przedstawicieli puławskiego MOSiR-u oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej. Sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w najbliższy wtorek za pośrednictwem portalu Łączy Nas Piłka.

 

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button