Miasto Puławy

Dodatkowe kursy na Wszystkich Świętych |#LPU24.pl

Na przełomie października i listopada co roku obserwujemy zwiększony ruch na cmentarzach w związku z dniem Wszystkich Świętych. Z tej racji Miejski Zakład Komunikacji w Puławach wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, uruchomił dodatkową linię komunikacyjną, obsługującą dojazd do puławskich nekropolii.

Iwona Kuś – prezes MZK Puławy

Jak mówi prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji Iwona Kuś w tym roku została zwiększona liczba kursów dodatkowej linii “C”, kursującej między cmentarzem na Włostowicach a cmentarzem przy ul. Budowlanych. Prezes MZK podkreśliła, że spółka stara się szczególnie przy okazji tego typu świąt o zwiększanie częstotliwości kursów w miarę możliwości.

Jak informuje w swoim komunikacie MZK, autobusy linii nr 3 i 4 w dniu 1 listopada będą kursować ze zwiększoną częstotliwością, odpowiednio co 20 i 30 minut. W dniu Wszystkich Świętych z autobusów linii 3, 4, 14 oraz dodatkowej linii “C” będzie można korzystać bezpłatnie. Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy autobusów puławskiego MZK można uzyskać telefonicznie przez całą dobę.

Autorzy: A. Koter, P. Nowosadzki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button