InformacjeMiasto Puławy

Policyjny dozór za grożenie siekierą [VIDEO]

Przedświąteczny okres potrafi być bardzo stresujący. Szczególnie mocno przekonał się o tym jeden z mieszkańców Puław, który po zwróceniu kierowcy uwagi na parkingu, usłyszał w swoim kierunku obelgi, a upomniany kierowca groził mu siekierą.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że mężczyzna, który zaparkował w pobliżu jednego z banków, grozi klientowi tegoż banku – informuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej KPP. Okazało się, że mężczyzna, który przyjechał do banku i zaparkował swój samochód na parkingu w pobliżu, idąc do instytucji zauważył, że kierowca, który wcześniej wjechał na parking, zostawił swoje auto w taki sposób, że zatarasował wyjazd, uniemożliwiając przejazd innym. Mężczyzna zwrócił więc uwagę, by ten przestawił swój samochód.

Po wyjściu z banku okazało się, że mężczyzna, który blokował przejazd, stał się agresywny, zaczął używać wulgarnych słów w stosunku do drugiego kierowcy, a także grozić mu trzymaną w ręku siekierą. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zatrzymali agresora wraz z siekierą, którą wymachiwał. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, został już przesłuchany. Postanowieniem prokuratora został objęty dozorem policyjnym.

 

podkom. Ewa Rejn-Kozak – Oficer prasowy KPP w Puławach

Według przepisów kodeksu karnego grożący może zostać ukarany grzywną, ograniczeniem, a nawet pozbawieniem wolności do dwóch lat.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button