Miasto Puławy

6. Rajd Aktywne Puławy w niedzielę

Trwa rywalizacja o miano Rowerowej Stolicy Polski. Puławy po raz kolejny walczą o najwyższe lokaty. Wydatną pomocą dla naszego miasta w uzyskaniu jak największej liczby wykręconych kilometrów będzie organizowany w niedzielę przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji szósty rajd w ramach akcji “Aktywne Puławy”.

Trasa przejazdu ma wynosić 59 kilometrów, jest określana przez organizatorów jako średnio trudna, cykliści będą przejeżdżać przeważnie po utwardzonej nawierzchni. Tempo przejazdu ma być rekreacyjne. Wyjazd zaplanowano w niedzielę o godz. 9:00 spod hali MOSiR przy al. Partyzantów. Trasa w dużej części będzie prowadzić przez nadwiślańskie miejscowości, dokładną mapę przejazdu można znaleźć na utworzonym w portalu Facebook wydarzeniu. Zapisy będą prowadzone tuż przed rajdem, organizatorzy przypominają o konieczności sprawdzenia wczoraj sprawności swoich rowerów.

Niedzielny rajd będzie też okazją dla uczestniczących w akcji “Aktywne Puławy” do zbierania kolejnych punktów i uwzględnienia ich w swoich dziennikach aktywności.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także
Close
Back to top button