Miasto Puławy

Nowa osoba w miejskim klubie PiS

W ostatnich dniach obserwujemy spore zmiany w składzie osobowym klubów Rady Miasta Puławy. Jak już informowaliśmy, w zeszłym tygodniu Michał Zakrzewski oraz Kamil Zięcina, radni reprezentujący dotychczas klub Niezależni prezydenta Pawła Maja, zrezygnowali z zasiadania w tym gremium. Doprowadziło to do rozwiązania klubu. Tym razem o zmianie w swoich szeregach poinformowali przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości.

W odróżnieniu od formacji prezydenckiej, największy klub w Radzie może pochwalić się nową osobą w swoim składzie. Członkinią klubu radnych PiS została bowiem Lilianna Jaworska, od marca ubiegłego roku radna niezrzeszona w żadnym klubie, wybrana w 2018 roku z list Niezależnych Pawła Maja. W głosowaniu sprzed ponad 4 lat uzyskała 94 głosy, ta liczba okazała się wtedy wystarczająca, by zostać radną.

Klub PiS liczy więc obecnie 8 członków w Radzie, oprócz Lilianny Jaworskiej PiS w puławskiej Radzie reprezentują także Grzegorz Bińczak, Halina Jarząbek, Tomasz Kraszewski, Bożena Krygier, Paweł Matras, Ryszard Ścibior oraz Michał Śmich.

 

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button