Miasto PuławyPOLECAMY

Grzegorz Turnau wystąpi w Puławach

Na początku marca w Puławach wystąpi jeden z najbardziej znanych w Polsce wykonawców poezji śpiewanej – Grzegorz Turnau. W ubiegłym roku artysta obchodził 55. urodziny, jego jubileuszowa trasa została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność, dlatego zdecydował się ją kontynuować również w 2023 roku.

Trasa pod hasłem “Znów wędrujemy Live” prowadzi przez wszystkie albumy wydane przez Grzegorza Turnaua. Podczas koncertów w ramach tej trasy pojawiają się muzycy, którzy współpracują z artystą w tworzeniu jego kompozycji. W trakcie wydarzenia pojawią się nowe piosenki, jak również te najbardziej znane i cenione przez publiczność. Koncert Grzegorza Turnaua odbędzie się w piątek 10 marca o godz. 19:00 w Puławskim Ośrodku Kultury “Dom Chemika”. Czas trwania koncertu to blisko półtorej godziny, bilety są już w sprzedaży za pośrednictwem strony internetowej: bilety.qualitim.pl.

Warto również uważnie śledzić Facebookowy profil portalu Lpu24.pl, gdyż już niebawem ogłosimy konkurs, za pośrednictwem którego rozdamy kilka wejściówek na występ Grzegorza Turnaua w Puławach.

Powiązane artykuły

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button